| Plaats: | Liempde |
| Straat: | Nieuwe Erven 9 |
| Soort woning: | Vrijstaand |
| Oppervlakte: | ca. 487 m² |
| Prijs: | vr.pr. € 410.000 k.k |
* Riante woon/leefkeuken
* 2 badkamers, waarvan 1 op de begane grond gelegen
* Kantoor/ studeerkamer
begane grond:
Entree/hal met meterkast en trap naar 1e verdieping. Ruime woonkamer (L-vorm) met parketvloer (eiken stroken). Vanuit de woonkamer is er een goed zicht op de achtertuin. De wanden en plafond zijn gestuukt.
Riante woonkeuken met inbouwkeuken. De keuken is het hart van deze woning, volop lichtinval door de ramen rondom. De inbouwkeuken is uitgerust met 5-pits gaskookplaat, een combi-oven, 1 ½ spoelbak, vaatwasmachine, koel– en vrieskast, en een granieten aanrechtblad. In de keuken ligt vloerverwarming.
Vanuit de keuken toegang naar een hal, welke op haar beurt toegang geeft naar een badkamer met witgoed aansluiting, een studeerkamer / kantoor en een toiletruimte met wc.
1e verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich 4 slaapkamers en de badkamer.
De badkamer is v.v. een ligbad, douche, wc en wastafel. De badkamer heeft vloerverwarming, en is voorbereid op een aansluiting voor een radiator.
Tuin en garage:
Ruime, afgesloten tuin met overdekt terras. Garage en oprit, waar meerdere auto’s kunnen staan.
Bouwjaar 1962, nadien volledig gerenoveerd. Inhoud ca. 500 m³ excl. garage.